Mieszkania w Łodzi – najbardziej wyczekiwane inwestycje 2018/2019

W ciągu ostatnich kilku lat powstaje coraz więcej nowoczesnych inwestycji deweloperskich w Łodzi. To odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, dlatego oferta mieszkaniowa rynku pierwotnego jest ogromna. Które z inwestycji cieszą się szczególną popularnością? Jaką z nich warto wybrać?

Nowe mieszkania w Łodzi – pośród zieleni

Pierwsza z opisywanych przez nas inwestycji uzyskała I miejsce w kategorii na Najlepszą Inwestycję w Łodzi w ramach konkursu portalu RynekPierwotny.pl. Mowa o inwestycji „Lawendowe Osiedle”, które znajduje się pośród zabudowy jednorodzinnej, w najbardziej zielonej części miasta – ul. Zamojskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą kupić mieszkanie w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum miasta, przy jednoczesnej bliskości natury. Ze względu na zagospodarowanie przestrzenne okolicy, budynki zostały zaprojektowane w niskiej zabudowie, dzięki czemu harmonijnie komponują się z przestrzenią wokół.

Zakup mieszkania w Łodzi - Lawendowe Osiedle

SGI

Jakie są główne atuty tej inwestycji w Łodzi? Jak twierdzi deweloper inwestycji w Łodzi, to przede wszystkim świetne połączenie lokalizacji z centrum miasta (15 minut), dobrze rozwinięta komunikacja miejska, bezpieczeństwo – osiedle jest strzeżone, bliskość natury oraz sąsiedztwo szkół, przedszkoli czy sklepów spożywczych. W pobliżu znajdą się ponadto 2 parki: Park Sielanka i Juliusza Słowackiego – w odległości zaledwie kilku minut. To więc świetna propozycja zarówno dla młodych małżeństw z dziećmi, jak i starszych osób, które potrzebują spokojnej lokalizacji i jednocześnie bliskości wszelkich niezbędnych do komfortowego życia usług czy punktów handlowych.

Przechodząc do kosztów mieszkań w tej inwestycji, zaczynają się one już od 188 340 tys. brutto (mieszkanie prawie 45 m²), kończąc na 421 755 zł brutto (mieszkanie ponad 90 m²). Co bardzo istotne, każde mieszkanie posiada balkon lub taras. Na osiedle składa się 5 budynków, do których przeznaczono także szereg miejsc parkingowych.

Mieszkania deweloperskie w centrum Łodzi

Najnowszy etap tej inwestycji (Barciński Park VI) jest bardzo nowoczesny, wyróżnia się starannie zaprojektowaną architekturą oraz dopasowaniem stylu budynków do krajobrazu. Na szczególną uwagę zasługuje wysoki standard wykończenia, który jest jednym z najważniejszych elementów podczas wyboru mieszkania. Cała inwestycja jest bardzo elegancka, a zaprojektowana wokół obiektów zieleń nadaje inwestycji wyjątkowy klimat. Samo osiedle jest ponadto strzeżone, a mieszkańcy mają możliwość korzystania z podziemnego parkingu.

Zakup mieszkania w Łodzi - Barciński Park

SGI

W ramach tego osiedla deweloper oferuje 134 mieszkania rozmieszczone w trzech budynkach. Ceny zaczynają się od 354 420 zł brutto za mieszkanie ponad 70-metrowe, kończąc na 414 000 zł brutto za mieszkanie ponad 80-metrowe.

Lokale zaprojektowane są w różnych wariantach pod względem układu funkcjonalnego oraz powierzchniach. Dzięki temu przyszli mieszkańcy zyskują wiele możliwości aranżacyjnych. Co więcej, inwestycja ta jest jednym z najlepszych miejsc do zamieszkania pod względem lokalizacyjnym w Łodzi. Znajduje się bowiem przy ul. Tylnej, w samym centrum miasta. W pobliżu znajdują się także tereny zielone (Park Kilińskiego i Park Źródliska), rozwinięta komunikacja miejska oraz infrastruktura drogowa, szkoły i przedszkola czy miejsca kultury i rekreacji.

Prestiżowe mieszkania na Julianowie w Łodzi

Kolejna inwestycja w naszym rankingu to „Sokołówka II”. Inwestycja znajduje się w spokojnej i zacisznej dzielnicy Łodzi – Julianowie, niedaleko Parku Julianowskiego. To już drugi etap tej inwestycji – w pierwszym powstały cztery budynki. W ramach nowego etapu mają powstać kolejne dwa. Osiedle jest wyjątkowe pod względem lokalizacyjnym, ponieważ znajduje się tutaj świetnie rozwinięta infrastruktura, komunikacja miejska oraz centra rekreacji. Znajdziemy tutaj wiele klubów sportowych czy akwenów wodnych. Atutem jest bliskość wszelkich niezbędnych do komfortowego życia punktów usługowych i handlowych (sklepy spożywcze, szpital, apteka, obiekty sportowe, przedszkole czy restauracje).

Zakup mieszkania w Łodzi - Sokołówka

SGI

Ceny jeszcze dostępnych w tej inwestycji mieszkań zaczynają się od 353 543 zł brutto za mieszkanie prawie 75 m², kończąc na 858 560 zł brutto za mieszkanie o powierzchni domu jednorodzinnego – ponad 160 m².

W nowym etapie inwestycji zaprojektowany 88 mieszkań. Każde z nich posiada balkon lub przestronny taras, co jest dodatkowym atutem. Bezpieczeństwo inwestycji podnoszą także systemy przeciwwłamaniowe (m.in. bezpieczne drzwi z zabezpieczeniami przed włamaniem). Co więcej, osiedle jest strzeżone oraz posiada podziemny parking dla mieszkańców.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *